زن بازیگر دستگیری توهین ها اینترنت اینترنتی

زن: بازیگر دستگیری توهین ها اینترنت اینترنتی صفحه اجتماعی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار پزشکی نشانه هایی که خبر از بیماری قلبی می دهند

بیماری های قلبی از جمله بیماری های مرسوم در این روزهاست. درجه بالای این امراض منتهی به فوت می شود. ولی خوشبختانه با پیشگیری به موقع و عوض کردن در روش زندگی می ت

نشانه هایی که خبر از بیماری قلبی می دهند

نشانه هایی که خبر از بیماری قلبی می دهند

عبارات مهم : بیماری

بیماری های قلبی از جمله بیماری های مرسوم در این روزهاست. درجه بالای این امراض منتهی به فوت می شود. ولی خوشبختانه با پیشگیری به موقع و عوض کردن در روش زندگی می توان از ایجاد و یا بدتر شدن آن جلوگیری کرد. در این مقاله، با بیان کردن نشانه هایی، شما را در تشخیص بیماری های قلبی راهنمایی می کند.

به گزارش آنا، بیماری های قلبی از جمله بیماری های مرسوم در این روزهاست. درجه بالای این امراض منتهی به فوت می شود. ولی خوشبختانه با پیشگیری به موقع و عوض کردن در روش زندگی می توان از ایجاد و یا بدتر شدن آن جلوگیری کرد. در این مقاله، با بیان کردن نشانه هایی، شما را در تشخیص بیماری های قلبی راهنمایی می کند.

نشانه هایی که خبر از بیماری قلبی می دهند

آپنه خواب

هنگامی که خروپف شما با مکث هایی در تنفس شکسته می شود، مغز شما ممکن است به اندازه کافی اکسیژن دریافت نکند. این مسئله سیگنالی به رگ های خونی و قلب شما جهت فعالیت سخت تر به منظور حفظ جریان خون ارسال می کند. بنابراین خطر مبتلا شدن به فشار خون بالا، ریتم غیر طبیعی قلب، سکته مغزی و نارسایی قلبی زیاد کردن می یابد. خوشبختانه، آپنه خواب قابل درمان است.

حساسیت پوستی برآمده زرد و نارنجی

بیماری های قلبی از جمله بیماری های مرسوم در این روزهاست. درجه بالای این امراض منتهی به فوت می شود. ولی خوشبختانه با پیشگیری به موقع و عوض کردن در روش زندگی می ت

سطح تری گلیسرید بسیار اوج می تواند موجب شود حساسیت پوستی در اطراف پنجه انگشتان دست و پا و نشیمن گاه شما شیوع پیدا کند. بسیاری از این چربی ها در خون می توانند نقشی در سخت شدن شریان ها بازی کنند، و مقدار زیاد چربی اغلب به شرایط دیگری که شما را در معرض خطر بیماری های قلبی و سکته مغزی قرار می دهند مرتبط می سازد.

از دست دادن قدرت

قدرت دست شما ممکن است چیزی در مورد قدرت قلب شما بگوید. تحقیقات نشان می دهند توانایی خوب فشردن چیزی به معنی کم کردن خطر مبتلا شدن به بیماری های قلبی هست. اگر گرفتن یک شی جهت شما سخت هست، احتمال اینکه پرسشها قلبی داشته باشید و یا احتمال مبتلا شدن به پرسشها قلبی در آینده، بالاتر هست. (اما اصلاح قدرت گرفتن لزوما به تنهایی نشان دهنده داشتن قلب سالم نیست.)

نقطه تیره زیر ناخن ها

نشانه هایی که خبر از بیماری قلبی می دهند

اگر به تازگی انگشتان دست و یا پای شما آسیب و صدمه ای ندیده اند، نقطه های کوچک ناشی از خون به دام افتاده در زیر ناخن می تواند به عفونت در دیواره قلب یا دریچه های قلب اشاره داشته باشد، که اندوکاردیت نامیده میشود. همچنین زمانی که فرد مبتلا به دیابت است و یا تحت شرایطی واقع شده است است که دو تا چهار برابر زیاد احتمال دارد که به بیماری های قلبی و سکته مغزی دچار شود، ممکن است دچار این لکه های خونی شود.

سرگیجه

سبکی سر اغلب نتیجه مستقیم مسئله قلبی است آیا که قلب، خون کافی به مغز شما پمپاژ نمی کند. سرگیجه می تواند نشانه ای از ریتم غیر طبیعی، تحت عنوان آریتمی، باشد. نارسایی قلبی، که به معنی تضعیف عضلات هست، نیز می تواند موجب سرگیجه شما شود. احساس گیج و منگی یکی از چندین علائم کمتر آشنا شده است حمله قلبی نیز می باشد.

بیماری های قلبی از جمله بیماری های مرسوم در این روزهاست. درجه بالای این امراض منتهی به فوت می شود. ولی خوشبختانه با پیشگیری به موقع و عوض کردن در روش زندگی می ت

تغییرات رنگ پوست

رنگ آبی یا خاکستری انگشتان دست و پا می تواند ناشی از گردش ضعیف خون غنی از اکسیژن باشد که اغلب به علت نقص قلب مادرزادی و یا تنگ و مسدود شدن عروق خونی رخ می دهد. الگو های توری شکل، خال خالی و بنفش زمانی که تکه های تجمع یافته پلاک های کلسترول جدا می شوند سپس در عروق خونی کوچک گیر می کنند، خود را نشان می دهند. ممکن است هنگامی که اندوکاردیت داشته باشید، دچار لکه های خونین درست زیر پوست در داخل دستان و کف پای خود شوید.

نشانه هایی که خبر از بیماری قلبی می دهند

خونریزی لثه

کارشناسان به طور کامل ارتباط بین بیماری لثه و بیماری قلبی را درک نمی کنند. ولی مطالعات نشان می دهند که خونریزی، تورم و یا التهاب لثه ممکن است به مسئله قلبی منتهی شود. یک نظریه این است که باکتری ها از لثه های شما وارد جریان خون می شوند و موجب التهاب در قلب شما می شوند. داشتن بیماری های لثه، که می تواند به از دست دادن دندان منتهی شود، نیز ممکن است احتمال سکته مغزی را زیاد کردن دهد.

لکه های پوستی تیره و مخملی

هنگامی که بدن شما در استفاده از هورمون انسولین دچار مسئله باشد، می توانید این لکه های ضخیم، که آکانتوز نامیده می شوند را در چین های پوست مانند گردن، زیر بغل و کشاله ران پیدا کنید. این لکه ها ممکن است تگ های پوستی نیز داشته باشند. اگر جهت مقاومت به انسولین، سندرم متابولیک یا دیابت نوع ۲ درمان نشده اید، جهت کمک به کنترل قند خون و محافظت از قلب خود به دکتر مراجعه کنید.

مشکل در تنفس

احساس تنگی نفس می تواند نشانه ای از نارسایی قلبی، ریتم غیر طبیعی قلب یا حمله قلبی باشد. در صورتی که بعد از انجام کاری که قبلا به آسانی انجام می داده اید نفس کم می آورید، و یا اگر در حالت دراز کشیده نفس کشیدن برایتان سخت شده است هست، دکتر خود را مطلع سازید. در صورتی که درد قفسه سینه نیز دارید با اورژانس تماس بگیرید.

تورم در پایین پاها

این اتفاق زمانی رخ می دهد که شما به مدتی طولانی ایستاده و یا نشسته هستید، همچنین این مسئله در دوران بارداری مرسوم هست. تجمع مایعات نیز می تواند ناشی از نارسایی قلبی و گردش خون ضعیف در پاها باشد. پاهای متورم می توانند ناشی از لخته ای باشند که بازگشت خون از اندام تحتانی به قلب را مسدود می کند. در صورتی که تورم به صورت ناگهانی بروز کند فورا به دکتر خود اطلاع دهید.

خستگی

همیشه خستگی را به حساب کم خوابی نگذارید. نارسایی قلبی می تواند شما را خسته و درمانده کند، لیکن عضلات دیگر پمپاژ خوب و کافی جهت برطرف نیازهای بدن شما دریافت نمی کنند. مراقب نشانه های دیگر، مانند سرفه و تورم، نیز باشد همچنین احساس ضعف می تواند علامت هشدار دهنده بسیاری از اوضاع های مختلف، از جمله کم خونی، سرطان، و یا حتی افسردگی باشد.

واژه های کلیدی: بیماری | مبتلا شدن | نارسایی قلبی | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs