زن بازیگر دستگیری توهین ها اینترنت اینترنتی

زن: بازیگر دستگیری توهین ها اینترنت اینترنتی صفحه اجتماعی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دستگیری توهین کنندگان به بازیگر زن در اینترنت

توهین به سلبریتی ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … ماجرای تازه ای نیست و گاهی حجم این توهین ها به جایی می رسد که صورت موردنظر چاره ای نمی یاب

دستگیری توهین کنندگان به بازیگر زن در اینترنت

دستگیری توهین کنندگان به بازیگر زن در فضای مجازی

عبارات مهم : بازیگر

توهین به سلبریتی ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … ماجرای تازه ای نیست و گاهی حجم این توهین ها به جایی می رسد که صورت موردنظر چاره ای نمی یابد جز پیگیری حقوقی.

به گزارش سینماخبر، شهره قمر بازیگر سینما و تلویزیون از جمله صورت هاییست که توهین و شایعه سازی در اینترنت او را به پیگیری حقوقی واداشته است.

دستگیری توهین کنندگان به بازیگر زن در اینترنت

این بازیگر در صفحه اجتماعی خود از دستگیری کسانی که در اینترنت علیه او اقدام به شایعه سازی و توهین کرده بودند خبر داده است.

قمر در صفحه اجتماعی خود نوشت: باز هم چند نَفَر از کسانی که در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … علیه من سم پاشی و شایعه سازی می کردند به یاری پروردگارم و پلیس جرائم اینترنتی فتا،و همچنین دوستان عزیز فن پیجم دستگیر و محکوم شدند.

توهین به سلبریتی ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … ماجرای تازه ای نیست و گاهی حجم این توهین ها به جایی می رسد که صورت موردنظر چاره ای نمی یاب

وی ادامه داد: قابل توجه این افراد باید بگم یار و یاور من اول خداست و بعد پلیس فتا که کمتر از ۴٨ ساعت اینها رو شناسایی و دستگیر می کنه ، جالبه بدونید در بین این مجرمین دستگیر شده است صاحبین چندین سایت و خبرگزاری هم بودن که به جرم نشر اکاذیب و دروغ دستگیر شدن!

قمر تاکید کرد: خوشبختانه در قانون جمهوری اسلامی جهت این جرمها جرائم سنگین از جمله زندان و پرداخت جرایم سنگین نقدی در نظر گرفته شده. درضمن باید بگم من در این جور پرسشها با هیچ شخصی بخشش و گذشتی ندارم. اینجا بازم تاکید می کنم من تا به الان در هیچ خبرگزاری یا سایتی مصاحبه نکرده ام و همه رو رسما تکذیب می کنم ، والسلام. بازم تقدیر فراوان از پلیس جرایم اینترنتی فتا.

واژه های کلیدی: بازیگر | دستگیری | توهین ها | اینترنت | اینترنتی | صفحه اجتماعی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs